ślub/wesele - Kamerzysta wideo filmowanie foto ślubów wesel imprez Wrocław Bolesławiec Zgorzelec Jelenia Góra Opole Legnica Świdnica

szukaj na stronie
Przejdź do treści

Menu główne:

ślub/wesele

OFERTA
Ślub i wesele

VIDEOFILMOWANIE
Zawsze kładziemy nacisk, aby film wideo, który realizujemy na Państwa zlecenie był od początku do końca dopracowny, a wszelkie detale dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik".  Dlatego efektem końcowym jest starannie przygotowana filmowa pamiątka weselna - czyli filmik ściśle oddający atmosferę i emocje ślubnego wydarzenia będąc ważną i miłą pamiątką, której na pewno sie nie powstydzicie i do której wielokrotnie i chętnie bedziecie wracać. Wideofilmowanie w zależności od rodzaju i etapu imprezy odbywa się w sposób zróżnicowany tak aby jak najbardziej uatrakcyjnić gotowy film ze ślubu i wesela.
Dlatego do realizacji używamy kilku kamer (lub lustrzanek), statywów, urządzeń stabilizujących, rejestratorów dźwięku, slajderów i kranu kamerowego. Z reguły kamerzysta towarzyszy Państwu od przygotowań ślubnych w domu Młodej Pary, poprzez błogosławieństwo, ślub, uroczystość weselną i oczepiny. W związku z tym, że każda impreza rządzi sie własnymi prawami kamerowanie odbywa się do momentu kiedy na sali gaśnie zabawa, a o ostatecznym momencie zakończenia filmowania decydujecie Wy - Młoda Para.
Z 7-8 godzin zarejestrowanego materiału video skrupulatnie wybierane są najlepsze sekwencje i z nich powstaje gotowy film weselny, mający standardowo długość ok 130 minut (ostateczna wielkość jest do uzgodnienia i zależy oczywiście od Państwa), a zmontowany jest w sposób dynamiczny  i atrakcyjny do ogladania. Zawiera liczne wideoklipy montowane w nowoczesnym stylu, w których głównymi bohaterami są Młodzi i ich goście weselni. Dodatkową atrakcją na zbawie weselnej może być film z podziekowaniami rodzicom,  zrealizowany na plenerze przed ślubnym a wyświetlany w trakcie uroczystości weselnej.
Oczywiście wszystkich ustaleń dokunujemy na spotkaniu, gdzie omawiamy wszelkie szczegóły realizacji oraz kwestie techniczne.
Gotowy materiał dostarczmy na 3 kompletach indywidualnie nadrukowanych płyt DVD w eleganckim spersonalizowanym etui. Filmy nie są kodowane (można je swobodnie kopiować)

Ponadto mamy w ofercie również:

  • Film w jakości HD na płycie blu-ray lub ozdobnym okolicznościowym pendrive (w formie karty kredytowej - z nadrukiem)
  • Nowoczesne realizacje reportaży ślubnych (o długości 45min - 1h)
  • Filmowanie poprawin (jako dodatek za niewielką dopłatą do usługi wideofilmowania wesela)
  • Plenery przedślubne (zmontowane w formie dynamicznych lub romantycznych wideoklipów)
  • Plenery niestandardowe (odbiegające swą konwencją od klasycznych wideo plenerów)


FOTOGRAFIA

...

VIDEO+FOTO (usługa kompleksowa)

Preferujemy ten typ usługi z kilku powodów - jesteśmy zgranym zespołem i działamy w sposób bardzo przemyślany nie kolidując z innymi elemantami uroczystości. Wybierając usługwe komplesową macie Państwo gwarancję iż w kadrze u fotografa nie będzie kamerzysty i odwrotnie. Ponadto jako zespół usupełniamy się na wzajem w momentach tego wymagających gdyż zarówno fotograf jak i operator kamery mogą się zamieniać rolami, bądź wzajemnie uzupełniać. Dzięki takiej współpracy możecie Państwo liczyć na idealne wykorzystanie czasu, oraz dodatkowy unikalny materiał, który nie byłby możliwy przy ofercie niekompleksowej. Ponadto ze względu na to iż nam równiez łatwiej pracować w grupie udzielamy rabatu na kompleksowa usługę foto/wideo, zatem cena jej jest relatywnie niższa niż opcja pojedynczej usługi.

_____________________________________
________________________
_______ 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego