studniówka - Kamerzysta wideo filmowanie foto ślubów wesel imprez Wrocław Bolesławiec Zgorzelec Jelenia Góra Opole Legnica Świdnica

szukaj na stronie
Przejdź do treści

Menu główne:

studniówka

OFERTA
Studniówka

VIDEOFILMOWANIE
Filmowanie balu studniówkowego odbywa się minimum na 2 kamery (do 10 kamer włącznie). Do realizacji usługi wykorzystujemy kran kamerowy oraz stedikamy i slajdery. Każda płyta DVD opatrzona jest pamiątkowym nadrukiem. Długośc filmu zależy od ustaleń. W zakres filmowej pamiątki studniówkowej wchodzi filmowanie w inny ustalony dzień prób poloneza, oraz migawek z życia klasy. Wszelkie kwestie co do ostatecznego kształtu filmu ustalane sa na spotkaniu.

Ponadto mamy w ofercie również:

  • Film w jakości HD na płycie blu-ray lub pendrive

FOTOGRAFIA

...

VIDEO+FOTO (usługa kompleksowa)

Preferujemy ten typ usługi z kilku powodów - jesteśmy zgranym zespołem i działamy w sposób bardzo przemyślany nie kolidując z innymi elemantami uroczystości. Wybierając usługę komplesową macie Państwo gwarancję iż w kadrze u fotografa nie będzie kamerzysty i odwrotnie. Ponadto ze względu na to iż nam również łatwiej pracować w grupie udzielamy rabatu na kompleksowa usługę foto/wideo, zatem cena jej jest relatywnie niższa niż opcja pojedynczej usługi.


_____________________________________
________________________
_______
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego